Otevření nového infocentra v ČB

Přidáno: 28. června 2018
Zdroj: JCCR a JIKORD


Dne 29. června 2018 se bude v prostorách českobudějovického Dopravně obchodního centra (DOC) Mercury otevírat nové turistické informační centrum. Mapa umístění je k dispozici ZDE.

Krajské informační centrum v DOC Mercury v českobudějovické Nádražní ulici bude otevřené denně, včetně sobot, nedělí a svátků, od 8 do 20 hodin.

Provoz bezbariérového krajského infocentra JCCR prozatím naplánovala zkušebně na období letních prázdnin, tedy na dva měsíce vrcholící hlavní turistické sezóny. Poté bude projekt vyhodnocen a na základě podrobné analýzy bude JCCR jednat, zde informační centrum zachovat trvale a v jaké podobě. Partnery pilotního projektu jsou například JIKORD, Jihočeský kraj – Odbor kultury a památkové péče a jím zřizované organizace, Oddělení marketingu a cestovního ruchu Jihočeského kraje, turistické oblasti v regionu apod.

Infocentrum bude mimo jiné poskytovat ucelené informace o turistické a volnočasové nabídce jihočeského regionu, možnosti cestovat na rodinnou krajskou jízdenku s názvem JIKORD plus (více ZDE), která je určena až pro 5 cestujících nebo o finančně zvýhodněné pravidelné přepravě v oblasti Českobudějovicka v souvislosti se zavedeným integrovaným dopravním systémem (IDS JK - více ZDE).

29. června se ovšem nebude otevírat jen nové infocentrum. Na tento pátek má JCCR nachystanou akci Kolo štěstí za vysvědčení. Jedná se o soutěž pro žáky a studenty, kteří se přijdou pochlubit svým vysvědčením, a mohou vyhrát některou z lákavých cen. Více o kole štěstí ZDE.

Bližší informace získáte ZDE.

PÁR VĚT O NÁS

I think that education is essntial part of our life. And it's important to get all materials and help, so I go here if I have some difficulties. It's good that I can askto write me an assignment and get excellent result. In any case, I have the possibility to get new knowledge.

Jaké jsou výhody hraní v online kasinu netbet?

Jednou z hlavních výhod hraní v online kasinech, jako je NetBet, je to, že hráči mohou využívat mnohem širší nabídku her než v běžném fyzickém kasinu. NetBet nabízí hry od některých z největších a nejlepších poskytovatelů softwaru v oboru, včetně Microgaming, Playtech a IGT, takže si hráči mohou užít http://gbetcasino.loxblog.com/post/2 vše od klasických stolních her, jako je blackjack a ruleta, až po moderní video automaty se zajímavými bonusovými funkcemi.

Naším hlavním cílem je zajištění dopravní obslužnosti (DO) veřejnou dopravou
v souladu s legislativou EU, ČR a příslušnými rozhodnutími samosprávy kraje.
Jedním z cílů je příprava a postupné zavádění integrovaného dopravního systému kraje.
Při postupné realizaci také jeho organizace a řízení.
Jednou z priorit společnosti je i kontrolní činnost.
Věříme, že zde postupně naleznete veškeré informace, které budou mít souvislost s dopravní obslužností v našem kraji.

Šťastnou cestu!