EUROREGION SILVA - NORTICA

anotace-obloucek-jikord.jpg

Společnost JIKORD byla přijata za člena sdružení Jihočeská Silva Nortica na valné hromadě dne 14. 4. 2015 v Plané nad Lužnicí. Navázala tak na předcházející neformální spolupráci, která se týkala jak prezentace výstupů projektů Cíl 3 Rakousko – ČR „Dosažitelnost spojuje" či „Analýza potenciálů přeshraniční veřejné dopravy", tak i na informace o přeshraniční veřejné dopravě a jejím vývoji. Předpokládáme další spolupráci nejen v oblasti česko - rakouských dopravních vazeb, ale i v rámci spolupráce v zajišťování dopravní obslužnosti s členskými subjekty sdružení, zejména městy a obcemi.

anotace-obloucek-jikord.jpg

Rok 2016

Zástupci společnosti se aktivně zúčastnili jednání Generálního shromáždění dne 11. 3. 2016 v Jindřichově Hradci, kde byly představeny významné projekty dopravní infrastruktury regionu. Dále se zúčastnili jednání Valné hromady dne 22. 4. 2016 v Nové Bystřici.

PÁR VĚT O NÁS

I think that education is essntial part of our life. And it's important to get all materials and help, so I go here if I have some difficulties. It's good that I can askto write me an assignment and get excellent result. In any case, I have the possibility to get new knowledge.

Naším hlavním cílem je zajištění dopravní obslužnosti (DO) veřejnou dopravou
v souladu s legislativou EU, ČR a příslušnými rozhodnutími samosprávy kraje.
Jedním z cílů je příprava a postupné zavádění integrovaného dopravního systému kraje.
Při postupné realizaci také jeho organizace a řízení.
Jednou z priorit společnosti je i kontrolní činnost.
Věříme, že zde postupně naleznete veškeré informace, které budou mít souvislost s dopravní obslužností v našem kraji.

NAPIŠTE NÁM DO JIKORDu

V případě otázek nebo nejasností nám neváhejte napsat.
Odpovíme Vám co nejdříve.