irop-cz-ro-b-c-rgb.jpg

CENTRÁLNÍ DISPEČINK

Integrovaného dopravního systému Jihočeského kraje (IDS)

pro oblast Českobudějovicka

(CZ.06.1.37/0.0./0.0/16_046/005641)

Cíl

Projekt řeší koordinaci jednotlivých dopravních módů ve veřejné dopravě v rámci Integrovaného dopravního systému Jihočeského kraje pro oblast Českobudějovicka, který byl zaveden od 1.1.2017. Vedle tarifní integrace se jedná i o přepravní integraci, tj. zajištění návaznosti železniční dopravy, veřejné linkové dopravy a městské hromadné dopravy. Společnost JIKORD postupně zlepšuje přípojné návaznosti, ale garantované přestupy mezi jednotlivými dopravními módy lze zajistit pouze pomocí dispečinku, který v případě zpoždění či mimořádností komunikuje s dispečery jednotlivých dopravců (v případě veřejné linkové dopravy pak přímo s řidiči autobusů) a řeší zajištění přepravy cestujících v rámci oblasti svého působení. Dalším aspektem je informovanost cestující veřejnosti, která dosud není zajištěna on-line, tj. zajištění možnosti, aby cestující zjistil na internetu polohu (příp. zpoždění) jednotlivých spojů, toto je možné v omezeném rozsahu pouze v železniční dopravě. Význam má i sepětí teorie a praxe – využití dispečerského pracoviště pro praktickou výuku studentů Vysoké školy technické a ekonomické (VŠTE) v Českých Budějovicích, oborů doprava a logistika.

Projekt je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

centralni-dispecink.jpg

Projekt je spolufinancován z rozpočtu Jihočeského kraje.

jihocesky-kraj-barevne-page-002-zmensene-2x.jpg

PÁR VĚT O NÁS

I think that education is essntial part of our life. And it's important to get all materials and help, so I go here if I have some difficulties. It's good that I can askto write me an assignment and get excellent result. In any case, I have the possibility to get new knowledge.

Jaké jsou výhody hraní v online kasinu netbet?

Jednou z hlavních výhod hraní v online kasinech, jako je NetBet, je to, že hráči mohou využívat mnohem širší nabídku her než v běžném fyzickém kasinu. NetBet nabízí hry od některých z největších a nejlepších poskytovatelů softwaru v oboru, včetně Microgaming, Playtech a IGT, takže si hráči mohou užít http://gbetcasino.loxblog.com/post/2 vše od klasických stolních her, jako je blackjack a ruleta, až po moderní video automaty se zajímavými bonusovými funkcemi.

Naším hlavním cílem je zajištění dopravní obslužnosti (DO) veřejnou dopravou
v souladu s legislativou EU, ČR a příslušnými rozhodnutími samosprávy kraje.
Jedním z cílů je příprava a postupné zavádění integrovaného dopravního systému kraje.
Při postupné realizaci také jeho organizace a řízení.
Jednou z priorit společnosti je i kontrolní činnost.
Věříme, že zde postupně naleznete veškeré informace, které budou mít souvislost s dopravní obslužností v našem kraji.

Šťastnou cestu!