ŘEŠENÍ SOBOTNÍCH A NEDĚLNÍCH SPOJŮ

anotace-obloucek-jikord.jpg

Řešení sobotních a nedělních spojů zajišťovaných Dopravním podnikem města České Budějovice pro obce Hosín, Hrdějovice a Hluboká nad Vltavou. Začátkem roku 2013 byl řešen problém nesystémové dotace 8 sobotních a nedělních spojů pro obce Hosín, Hrdějovice a Hluboká nad Vltavou. Tyto spoje zajišťoval pro Jihočeský kraj Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. Ze 17 obcí v blízkém okolí Českých Budějovic, pro které Dopravní podnik města České Budějovice zajišťuje dopravu, pouze u výše uvedených tří obcí poskytoval obsluhu i v sobotu a neděli, přestože v tyto dny byla zajištěna dopravní obslužnost i jinými druhy dopravy. JIKORD inicioval jednání s dotčenými obcemi a závěrečné společné jednání obcí a Dopravního podniku města České Budějovice. Výsledkem jednání byla dohoda o ukončení dotování sobotních a nedělních spojů Jihočeským krajem ke dni 1. 4. 2013. Úspora představovala 367 883,- Kč do konce roku 2013. Roční úspora činí 490 000 Kč.

PÁR VĚT O NÁS

I think that education is essntial part of our life. And it's important to get all materials and help, so I go here if I have some difficulties. It's good that I can askto write me an assignment and get excellent result. In any case, I have the possibility to get new knowledge.

Jaké jsou výhody hraní v online kasinu netbet?

Jednou z hlavních výhod hraní v online kasinech, jako je NetBet, je to, že hráči mohou využívat mnohem širší nabídku her než v běžném fyzickém kasinu. NetBet nabízí hry od některých z největších a nejlepších poskytovatelů softwaru v oboru, včetně Microgaming, Playtech a IGT, takže si hráči mohou užít http://gbetcasino.loxblog.com/post/2 vše od klasických stolních her, jako je blackjack a ruleta, až po moderní video automaty se zajímavými bonusovými funkcemi.

Naším hlavním cílem je zajištění dopravní obslužnosti (DO) veřejnou dopravou
v souladu s legislativou EU, ČR a příslušnými rozhodnutími samosprávy kraje.
Jedním z cílů je příprava a postupné zavádění integrovaného dopravního systému kraje.
Při postupné realizaci také jeho organizace a řízení.
Jednou z priorit společnosti je i kontrolní činnost.
Věříme, že zde postupně naleznete veškeré informace, které budou mít souvislost s dopravní obslužností v našem kraji.

Šťastnou cestu!