2021-2022-uvodni-foto.jpg 

Jihočeské zimní linky

18. 12. 2021 - 13. 3. 2022

autobusové spoje umožňující přepravu zimního vybavení

Vážení cestující,

pro letošní rok jsme si pro Vás opět připravili nabídku zimních linek umožňujících přepravu lyží, snowboardů, bruslí a dalšího zimního vybavení. Systém je provozován dopravci GW BUS a.s., ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a. s. (Busem) a COMETT Plus, spol. s r.o. S Jihočeskými zimními linkami se bez aut pohodlně dostanete téměř do všech, zimní turistice zaslíbených, destinací Jihočeského kraje - Lipno, Šumava a Novohradské hory. Jízdné se řídí kilometrickým tarifem či můžete využít naši výhodnou Jihočeskou jízdenku (JIKORD plus).

2021-2022-mapa.jpgJízdní řád si zobrazíte prostřednictvím kliku na vybranou linku, ovšem během následujících dnů, stránku a JŘ pro Vás teprve připravujeme, děkujeme za pochopení:

LIPENSKÁ LINKA

320027 České Budějovice – Lipno nad VltavouŠUMAVSKÁ LINKA

320006 České Budějovice – Prachatice – Vimperk – Kašperské Hory/ZadovTÁBORSKO ŠUMAVSKÁ LINKA

390210 Tábor – Bernartice – Písek – Strakonice – Vimperk – Borová Lada – Kvilda


NOVOHRADSKÁ LINKA

320040 + 320510 České Budějovice – Trhové Sviny – Nové Hrady – Staré Hutě


SLEVA NA SKIPASY


Skiareál Lipno

oproti předložené jízdence z autobusu linka 320027 nebo jízdence JIKORD plus z tého dne získáte slevu 30 % z aktuální ceny jednodenních skipasů pro: děti do 15 let, junioři 16 až 18 let, studenti do 26 let, dospělí a senioři nad 65 let.

2020-2021-logo-lipno-na-ski.pngSki Areál Kvilda a LA Zadov (Vlek Nové Hutě)

oproti předložené jízdence z autobusu linka 390210 nebo jízdence JIKORD plus z tého dne získáte slevu 20 % z aktuální ceny jednodenních skipasů pro: MLÁDEŽ (6 - 15 let), DOSPĚLÉ a SENIORY 1

2021-2022-logo-kvilda-na-ski.pngLA Zadov (Areál Kobyla, Lanová dráha Zadov - Churáňov)

oproti předložené jízdence z autobusu linka 390210 nebo jízdence JIKORD plus z tého dne získáte slevu 20 % z aktuální ceny jednodenních skipasů pro: MLÁDEŽ (6 - 15 let), DOSPĚLÉ a SENIORY 1

2021-2022-logo-churanov-na-ski.png
Při cestování usilujeme o maximální bezpečnost a prosíme cestující o dodržování všech platných protiepidemiologických opatření.


ZVeřejněno: 2. prosince 2021
Zdroj: vlastní

PÁR VĚT O NÁS

I think that education is essntial part of our life. And it's important to get all materials and help, so I go here if I have some difficulties. It's good that I can askto write me an assignment and get excellent result. In any case, I have the possibility to get new knowledge.

Jaké jsou výhody hraní v online kasinu netbet?

Jednou z hlavních výhod hraní v online kasinech, jako je NetBet, je to, že hráči mohou využívat mnohem širší nabídku her než v běžném fyzickém kasinu. NetBet nabízí hry od některých z největších a nejlepších poskytovatelů softwaru v oboru, včetně Microgaming, Playtech a IGT, takže si hráči mohou užít online kasino netbet vše od klasických stolních her, jako je blackjack a ruleta, až po moderní video automaty se zajímavými bonusovými funkcemi.

Naším hlavním cílem je zajištění dopravní obslužnosti (DO) veřejnou dopravou
v souladu s legislativou EU, ČR a příslušnými rozhodnutími samosprávy kraje.
Jedním z cílů je příprava a postupné zavádění integrovaného dopravního systému kraje.
Při postupné realizaci také jeho organizace a řízení.
Jednou z priorit společnosti je i kontrolní činnost.
Věříme, že zde postupně naleznete veškeré informace, které budou mít souvislost s dopravní obslužností v našem kraji.

NAPIŠTE NÁM DO JIKORDu

V případě otázek nebo nejasností nám neváhejte napsat.
Odpovíme Vám co nejdříve.