Autobusové jízdní řády

Změny v JŘTarifSnížená schopnost pohybu...

anotace-obloucek-jikord.jpg

POŽADAVEK NA ZMĚNY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ

Požadavek na změny ve veřejné dopravě nezasílejte na JIKORD s.r.o., ale postupte k vyjádření zástupci příslušného samosprávního celku (starost/ka/a), kter/á/ý se k problematice vyjádří a následně zašle na JIKORD s.r.o.

Požadavek na změny stáhnete kliknutím na nadpis.VEŠKERÉ JÍZDNÍ ŘÁDY

Jízdní řády veřejné linkové osobní dopravy naleznete ZDE.

anotace-obloucek-jikord.jpg

PŘEHLEDY PLATNÝCH ZMĚN NA LINKÁCH V ZÁVAZKU VEŘEJNÉ SLUŽBY

od 3. září 2023

od 11. června 2023

od 5. března 2023

od 11. prosince 2022anotace-obloucek-jikord.jpg

Tarif

Od 11. červena 2023 dochází k aktualizaci v ceníku jízdného pro veřejnou linkovou (autobusovou) dopravu, který je dostupný ve formátu pdf kliknutím na násludující obrázek. Žádáme Vás o respektování ceníků, děkujeme a přejeme Vám šťastnou cestu.

cenik-autobusoveho-jizdneho-od-11-6-2023.jpgOd 1. července 2022 dochází k aktualizaci v ceníku jízdného pro veřejnou linkovou (autobusovou) dopravu, který je dostupný ve formátu pdf kliknutím na násludující obrázek. Žádáme Vás o respektování ceníků, děkujeme a přejeme Vám šťastnou cestu.

cenik-jizdneho-od-1-7-2022-do-novinek.jpg
Od 1. dubna 2022 dochází k aktualizaci v ceníku jízdného pro veřejnou (autobusovou) dopravu, který je dostupný ve formátu pdf kliknutím na násludující obrázek. Do 31. března 2022 je stále v platnosti ceník uveden níže. Žádáme Vás o respektování ceníků, děkujeme a přejeme Vám šťastnou cestu.

cenik-od-1-4-2022.jpg

Od 1. dubna 2021 došlo v ceníku jízdného pro veřejnou linkovou (autobusovou) dopravu k řešení problematiky přepravy kol a koloběžek. Kromě jednorázového jízdného bylo zavedeno také jízdné jednodenní a také povinnost při přepravě složené koloběžky jí mít uloženou v obalu, aby se zabránilo poškození ostatních zavazadel nebo znečištění interiéru a zranění cestujících. Koloběžky, které nemohou být umístěny v obalech, nejsou odbaveny jako zavazadlo, ale jako položka „jízdní kolo, koloběžka". Jako samostatná položka byly nově v ceníku řešeny lyže a snowboardy, u kterých je také povinnost umístit je před přepravou do obalu. 

Ceník jízdného naleznete ve formátu pdf kliknutím na následující obrázek:

cenik-zmena-tarifu-od-1-4-2021-kolobezky-snouboardy-lyze.jpg

anotace-obloucek-jikord.jpgPŘEPRAVA OSOB SE SNÍŽENOU SCHOPNOSTÍ POHYBU A ORIENTACE V JIHOČESKÉM KRAJI

V roce 2014 začal připravovat Krajský úřad Jihočeského kraje „Krajský plán vyrovnávání příležitostí pro osoby se zdravotním postižením", jehož cílem je usnadnit cestování veřejnou dopravou handicapovaným občanům. V rámci kapitoly Doprava, Cíle 2, „Posílit komunikační dovednosti a zlepšit přístup řidičů linkové osobní dopravy a pracovníků veřejné drážní dopravy, kteří zajišťují dopravní obslužnost v kraji, k osobám se zdravotním postižením při přepravě", zní opatření 2.1 „Ve spolupráci s organizacemi sdružujícími osoby se zdravotním postižením vytvořit a následně distribuovat smluvním dopravcům informační publikaci zaměřenou na základní zásady a pravidla přístupu k lidem se zdravotním postižením a komunikace s nimi, a to včetně uvedení jejich nezcizitelných práv ve vztahu k přepravě v prostředcích hromadné dopravy". Na zpracování tohoto bodu se podílel JIKORD, s.r.o, ve spolupráci s neziskovými organizacemi, dopravci a Zdravotně sociální fakultou JČU. Byla zpracovávána analýza, která mapuje současný stav ve veřejné dopravě v jižních Čechách, na základě ni bylo navrhnuto řešení v krátkodobém a dlouhodobém horizontu.

Celý dokument je k dispozici ZDE.

Na základě doporučení bylo na den 20. října 2015 uspořádáno školení dopravců, na kterém byli zástupci dopravců informováni o jednotlivých typech handicapů a doporučeného chování k těmto osobám a byly předány informační letáky. Účastnili se ho především vedoucí provozní pracovníci a dispečeři. Předpokládají se pravidelná periodická školení (cca po 2 až 3 letech) vedoucích pracovníků, kteří s výstupy seznámí řidiče a další dopravní zaměstnance, rovněž bude možnost prodiskutovat aktuální problémy v dané záležitosti.

Bližší a aktuální informace o přepravě handicapovaných osob v Jihočeském kraji naleznete v tomto odkazu ZDE.

PÁR VĚT O NÁS

I think that education is essntial part of our life. And it's important to get all materials and help, so I go here if I have some difficulties. It's good that I can askto write me an assignment and get excellent result. In any case, I have the possibility to get new knowledge.

Jaké jsou výhody hraní v online kasinu netbet?

Jednou z hlavních výhod hraní v online kasinech, jako je NetBet, je to, že hráči mohou využívat mnohem širší nabídku her než v běžném fyzickém kasinu. NetBet nabízí hry od některých z největších a nejlepších poskytovatelů softwaru v oboru, včetně Microgaming, Playtech a IGT, takže si hráči mohou užít http://gbetcasino.loxblog.com/post/2 vše od klasických stolních her, jako je blackjack a ruleta, až po moderní video automaty se zajímavými bonusovými funkcemi.

Naším hlavním cílem je zajištění dopravní obslužnosti (DO) veřejnou dopravou
v souladu s legislativou EU, ČR a příslušnými rozhodnutími samosprávy kraje.
Jedním z cílů je příprava a postupné zavádění integrovaného dopravního systému kraje.
Při postupné realizaci také jeho organizace a řízení.
Jednou z priorit společnosti je i kontrolní činnost.
Věříme, že zde postupně naleznete veškeré informace, které budou mít souvislost s dopravní obslužností v našem kraji.

Šťastnou cestu!