Zahájení provozu GW Train Regio a.s.

Přidáno: 23. listopadu 2017
Zdroj: vlastní


Tisková zpráva o zahájení provozu dopravce GW Train Regio a.s. na železničních tratích Provozního souboru Šumava

anotace-obloucek-jikord.jpg

V neděli 10. prosince 2017 zahájí společnost GW Train Regio a.s., člen skupiny JIHOTRANS, plnění zakázky pro Jihočeský kraj na zajišťování osobní železniční dopravy v závazku veřejné služby na třech železničních tratích Provozního souboru Šumava, kterými jsou České Budějovice – Černý Kříž, Číčenice – Nové Údolí a Strakonice – Volary. Dopravce má k dispozici všechna modernizovaná vozidla Regio Sprinter potřebná k řádnému plnění zakázky a potřebný počet záložních vozidel. Cestující se tak mohou těšit na komfortní a pohodlné cestování. Vozidla Regio Sprinter jsou nízkopodlažní s bezbariérovým nástupním prostorem pro cestující umožňující rychlou výměnu cestujících, přepravu osob s omezenou schopností pohybu, dětských kočárků a jízdních kol (v zimě lyží). Kapacita každého vozidla je 65 míst k sezení, sedadla jsou polohovací s opěrkou hlavy. Prostor pro cestující je klimatizován. Cestující mají k dispozici zdarma WI-FI připojení k internetu a zásuvky 230 V na drobnou elektroniku. Vozidla jsou vybavena velkoprostorovým bezbariérovým vakuovým WC včetně pultu pro přebalování kojenců. Cestujícím ve vlaku poskytuje aktuální informace vnitřní a vnější audio-vizuální informační systém.
Pohodlné a komfortní cestování dopravce navíc doplňuje moderním samoobslužným způsobem odbavení. Z nabízených způsobů odbavení si cestující může vybrat:

• Nákup jízdenky ve vlaku v samoobslužném automatu s možností placení bezhotovostně a hotovostně. Platba bezkontaktní platební kartou bez použití PIN je umožněna až do výše 1.500,-Kč. Jedná se moderní a uživatelsky jednoduché odbavovací zařízení, určené pro všechny generace cestujících, ovládané přes velký a čitelný dotykový displej. Cestující si vybere cíl své cesty, zvolí si druh a počet jízdenek, vybere druh platby (hotově nebo platební kartou), provede úhradu a je mu vydána jízdenka. Při nákupu jízdenky ve vlaku nebude účtována cestujícímu žádná přirážka. Ve vlacích budou k dispozici dva automaty, přičemž u obou je možná platba kartou, hotově lze platit pouze u jednoho automatu.

• Nákup jízdenky v e-shopu jízdenkagw, který lze uskutečnit pohodlně z domova či mobilu, zejména časových a též jednorázových jízdenek, a to všech se slevou 5 %, než při nákupu na přepážce nebo ve vlaku. Nákup v e-shopu může uskutečnit jak neregistrovaný, tak i registrovaný cestující, přičemž nákup časových jízdenek (na 7, 30 nebo 90 dní) je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Jako univerzální nosič časové jízdenky slouží bezkontaktní platební karta. Cestující, který nevlastní platební kartu (např. děti), si v e-shopu může objednat předplacenou platební kartu. Jako novinku nabízíme Chytrou klíčenku. Jednorázové jízdenky jsou cestujícím zasílány na jejich e-mail a ke kontrole budou předkládány zobrazené ve formátu PNG nebo PDF na displeji přenosného zařízení (mobilního telefonu, tabletu) nebo vytištěné.

• Nákup jízdenky na přepážce, prodej jednorázových jízdenek před odjezdem vlaku, poskytování podpory při prodeji časových jízdenek a dalších služeb, přepážky jsou k dispozici v Českých Budějovicích, Českém Krumlově, Strakonicích a Volarech.
V Českých Budějovicích dne 5. 12. 2017 

E-shop jízdenkagw.

Leták pro cestující lze stáhnout ZDE.

Více informací naleznete na internetových stránkách dopravce.

PÁR VĚT O NÁS

I think that education is essntial part of our life. And it's important to get all materials and help, so I go here if I have some difficulties. It's good that I can askto write me an assignment and get excellent result. In any case, I have the possibility to get new knowledge.

Jaké jsou výhody hraní v online kasinu netbet?

Jednou z hlavních výhod hraní v online kasinech, jako je NetBet, je to, že hráči mohou využívat mnohem širší nabídku her než v běžném fyzickém kasinu. NetBet nabízí hry od některých z největších a nejlepších poskytovatelů softwaru v oboru, včetně Microgaming, Playtech a IGT, takže si hráči mohou užít http://gbetcasino.loxblog.com/post/2 vše od klasických stolních her, jako je blackjack a ruleta, až po moderní video automaty se zajímavými bonusovými funkcemi.

Naším hlavním cílem je zajištění dopravní obslužnosti (DO) veřejnou dopravou
v souladu s legislativou EU, ČR a příslušnými rozhodnutími samosprávy kraje.
Jedním z cílů je příprava a postupné zavádění integrovaného dopravního systému kraje.
Při postupné realizaci také jeho organizace a řízení.
Jednou z priorit společnosti je i kontrolní činnost.
Věříme, že zde postupně naleznete veškeré informace, které budou mít souvislost s dopravní obslužností v našem kraji.

Šťastnou cestu!