Uzavření železničního přejezdu

Přidáno: 23. srpen 2017
Zdroj: SŽDC s.o.


Z důvodu závažné poruchy GPK a přejezdové konstrukce bude dne 24. 8. 2017 od 7:00 hod. havarijně uzavřen železniční přejezd P5575. Po odstranění závad bude přejezd uveden do provozu bez omezení. Předpokládaný konec opravy je stanoven na sobotu 26. 8. 2017 v 8:00 hod.

Havarijní plán, který je zpracovaný pro tyto případy naleznete ZDE.

Provoz autobusů po dobu uzavírky železničního přejezdu v Bukovci je ke stažení ZDE.


Základní informace pro cestující veřejné dopravy:


Veřejná linková autobusová doprava

Spoje linky 320030 Česko Budějovice – Velešín – Kaplice (provozuje dopravce GW BUS, a.s.) a linky 330030 Kaplice – Velešín – České Budějovice (provozuje dopravce ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s.) budou obousměrně vedeny po objízdné trase Kamenný Újezd – sil.I/39 – sil.III/15535 – sil.II/155 – Holkov a dále v původní trase.
Zastávka Kamenný Újezd,,Štilec II (na sil.I/3) bude zrušena - náhradní zastávka bude na stávající zastávce Kamenný Újezd,,Štilec (sil.I/39).
Zastávky Bukovec a Krasejovka budou obslouženy náhradní dopravou (bližší informace v odkazu výše - "Provoz autobusů...").
Náhradní doprava bude navazovat v zastávce Holkov na autobusy ve směru České Budějovice i Kaplice.
Náhradní doprava pojede dle zvláštního jízdního řádu, tak jak je uvedeno v rozpise provozu autobusů po dobu uzavírky žel. přejezdu.
Spoj 24 linky 330030 bude zrušen v celé délce. Náhradní spojení - linka 320030 spoj 37, odjezd z Českých Budějovic 18.00 hod.


Železniční doprava

V železniční dopravě dojde k omezení rychlosti vlakových souprav. Vlaky pojedou dle platného jízdního řádu.


Stanovené objízdné trasy:

veškerá doprava ve směru Č. Budějovice - D. Dvořiště bude vedena takto:
z křižovatky silnic I/3 x I/39 po I/39 až do Č. Krumlova dále po silnici II/157 přes obec Chabičovice - Mirkovice do Kaplice nádraží, kde se napojí na původní I/3

doprava ve směru D. Dvořiště - Č. Budějovice do 7,5 t bude vedena takto:
silnice I/3 Kaplice nádraží ke křižovatce k Holkovu I/3 x II/155 dále po II/155 přes Horní Třebonín ke křižovatce I/39 x II/155 a dále po I/39 směr Č. Budějovice

doprava ve směru D. Dvořiště - Č. Budějovice nad 7,5 t bude vedena takto:
silnice I/3 Kaplice nádraží na křižovatce I/3 x II/157 po II/157 do Č. Krumlova ke křižovatce I/39 x II/157 a dále po silnice I/39 směr Č. Budějovice

Tyto informace jsou rovněž dostupné na webové prezentaci Jihočeského kraje.

PÁR VĚT O NÁS

I think that education is essntial part of our life. And it's important to get all materials and help, so I go here if I have some difficulties. It's good that I can askto write me an assignment and get excellent result. In any case, I have the possibility to get new knowledge.

Jaké jsou výhody hraní v online kasinu netbet?

Jednou z hlavních výhod hraní v online kasinech, jako je NetBet, je to, že hráči mohou využívat mnohem širší nabídku her než v běžném fyzickém kasinu. NetBet nabízí hry od některých z největších a nejlepších poskytovatelů softwaru v oboru, včetně Microgaming, Playtech a IGT, takže si hráči mohou užít http://gbetcasino.loxblog.com/post/2 vše od klasických stolních her, jako je blackjack a ruleta, až po moderní video automaty se zajímavými bonusovými funkcemi.

Naším hlavním cílem je zajištění dopravní obslužnosti (DO) veřejnou dopravou
v souladu s legislativou EU, ČR a příslušnými rozhodnutími samosprávy kraje.
Jedním z cílů je příprava a postupné zavádění integrovaného dopravního systému kraje.
Při postupné realizaci také jeho organizace a řízení.
Jednou z priorit společnosti je i kontrolní činnost.
Věříme, že zde postupně naleznete veškeré informace, které budou mít souvislost s dopravní obslužností v našem kraji.

Šťastnou cestu!