Nová autobusová linka

Přidáno: 31. července 2019
Zdroj: VOR


Nová autobusová linka Nová Bystřice – Litschau

V objednávce země Dolní Rakousko je vedena turistická autobusová linka, která propojuje úzkorozchodné tratě JHMD a Waldviertlerskou železnici (Waldviertlerbahn).

Autobus linky 744 Litschau – Nová Bystřice (JŘ ke stažení ZDE) je v provozu v pátek, sobotu a neděli od 5. 8. 2019 do 29. 9. 2019 čtyřikrát denně po dvou hodinách. Linka 744 má v Nové Bystřici návaznosti na vlaky JHMD. Na této lince prozatím nelze uplatnit jízdenku JIKORD plus.

V Litschau má tato linka návaznosti na linku 760 (JŘ ke stažení ZDE). Na této lince platí tarif vyhlášený Dolnorakouským koordinátorem dopravy (VOR). Na této lince prozatím nelze uplatnit jízdenku JIKORD plus. Výši jízdného si můžete najít dle jednotlivých relací zde.

nove-autobusove-linky.jpg

PÁR VĚT O NÁS

I think that education is essntial part of our life. And it's important to get all materials and help, so I go here if I have some difficulties. It's good that I can askto write me an assignment and get excellent result. In any case, I have the possibility to get new knowledge.

Jaké jsou výhody hraní v online kasinu netbet?

Jednou z hlavních výhod hraní v online kasinech, jako je NetBet, je to, že hráči mohou využívat mnohem širší nabídku her než v běžném fyzickém kasinu. NetBet nabízí hry od některých z největších a nejlepších poskytovatelů softwaru v oboru, včetně Microgaming, Playtech a IGT, takže si hráči mohou užít http://gbetcasino.loxblog.com/post/2 vše od klasických stolních her, jako je blackjack a ruleta, až po moderní video automaty se zajímavými bonusovými funkcemi.

Naším hlavním cílem je zajištění dopravní obslužnosti (DO) veřejnou dopravou
v souladu s legislativou EU, ČR a příslušnými rozhodnutími samosprávy kraje.
Jedním z cílů je příprava a postupné zavádění integrovaného dopravního systému kraje.
Při postupné realizaci také jeho organizace a řízení.
Jednou z priorit společnosti je i kontrolní činnost.
Věříme, že zde postupně naleznete veškeré informace, které budou mít souvislost s dopravní obslužností v našem kraji.

Šťastnou cestu!