Návrh železničního JŘ pro JčK na období 2018/2019

Přidáno: 12. června 2018
Zdroj: SŽDC s.o.


Návrh železničního jízdního řádu pro období od 9. 12. 2018 do 14. 12. 2019

naleznete ke stažení ZDE.

U vlaku 8003 Strakonice - České Budějovice se předpokládá zrychlení a neobsloužení zastávek: Modlešovice, Milenovice, Záblatíčko a Zbudov vzhledem k dostatečnému počtu ranních vlaků. Jízdní řád vychází z aktuálně platného jízdního řádu a předpokládá se zachování stávajícího rozsahu regionální dopravy bez zásadních změn.

Připomínky k návrhu jízdního řádu je možné zasílat pouze do 20. července 2018. Po tomto datu není možné zaručit projednání a případné zapracování připomínek.

Ostatní informace jsou dostupné ZDE.

PÁR VĚT O NÁS

I think that education is essntial part of our life. And it's important to get all materials and help, so I go here if I have some difficulties. It's good that I can askto write me an assignment and get excellent result. In any case, I have the possibility to get new knowledge.

Jaké jsou výhody hraní v online kasinu netbet?

Jednou z hlavních výhod hraní v online kasinech, jako je NetBet, je to, že hráči mohou využívat mnohem širší nabídku her než v běžném fyzickém kasinu. NetBet nabízí hry od některých z největších a nejlepších poskytovatelů softwaru v oboru, včetně Microgaming, Playtech a IGT, takže si hráči mohou užít http://gbetcasino.loxblog.com/post/2 vše od klasických stolních her, jako je blackjack a ruleta, až po moderní video automaty se zajímavými bonusovými funkcemi.

Naším hlavním cílem je zajištění dopravní obslužnosti (DO) veřejnou dopravou
v souladu s legislativou EU, ČR a příslušnými rozhodnutími samosprávy kraje.
Jedním z cílů je příprava a postupné zavádění integrovaného dopravního systému kraje.
Při postupné realizaci také jeho organizace a řízení.
Jednou z priorit společnosti je i kontrolní činnost.
Věříme, že zde postupně naleznete veškeré informace, které budou mít souvislost s dopravní obslužností v našem kraji.

Šťastnou cestu!