ZMĚNA DOPRAVNÍHO KONCEPTU

Číčenice - Týn nad Vltavou

anotace-obloucek-jikord.jpg

ROK 2013

Převzetí dopravní obslužnosti za drážní dopravu - trať 192 Číčenice – Týn nad Vltavou.

Především z důvodů požadovaného značného nárůstu dotačních prostředků drážního dopravce České dráhy a.s. pro rok 2014 bylo přistoupeno ke změně dopravního konceptu na trati č. 192 Číčenice - Týn nad Vltavou a v úseku trati č. 197 Číčenice - Vodňany z železniční dopravy na levnější autobusovou. JIKORD zpracoval v dohodě s autobusovými dopravci dopravní koncept, který propojuje Vodňany – Číčenice – Temelín a Týn nad Vltavou a zajišťuje kvalitnější obsluhu mezilehlých obcí a navazuje na dálkovou dopravu v železniční stanici Číčenice ve směru od Českých Budějovic. Od konce července 2013 probíhala jednání s dotčenými starosty a řešily se četné připomínky. K realizaci převzetí dopravní obsluhy došlo k termínu nových jízdních řádů, tj. k 15. 12. 2013. Provoz autobusové linky 320850 Týn nad Vltavou – Temelín – Dříteň / Číčenice - Vodňany, kterou zajišťuje dopravce ČSAD JIHOTRANS a.s., byl rozšířen a prodloužen až do Vodňan, čímž vzniklo přímé spojení ze všech zastávek v trase nahrazené železniční tratě. Převzetí dopravní obsluhy autobusy vzhledem k pečlivé přípravě a projednání proběhla bez zásadních stížností. Pro konzultaci s veřejností se plně osvědčily webové stránky JIKORDu, kam byl umístěn návrh jízdního řádu linky 320850, který byl na základě připomínek doladěn do současné podoby.
Podle výkazu nákladů a výnosů z přepravní činnosti ve veřejné drážní osobní dopravě dopravce ČD a.s. pro rok 2013 činily roční náklady na trati Číčenice – Týn nad Vltavou 9 286 000 Kč, tržby z jízdného 409 000 Kč (pouhé 4,4 % - krajský průměr 14 %), dotace na jednotku výkonu činily 82,96 Kč/vlkm. V některých případech dosahovala dotace na přepravu jednoho cestujícího až 290 Kč.

Změnou dopravního konceptu budou dosaženy dotační úspory v celkové výši 3 805 651 Kč ročně. Základem pro tento propočet je úspora variabilní části nákladů dopravce ČD, ve které jsou započteny pouze položky: trakční palivo, mzdové náklady, úhrada za použití železniční dopravní cesty. Ušetřený podíl nákladů představuje částku 6 374 000 Kč, od něj je nutno odečíst ztrátu tržeb ČD ve výši 409 000 Kč a dotační potřeby autobusového konceptu v roční výši 2 159 349 Kč.

anotace-obloucek-jikord.jpg

ROK 2014

Dne 15. 12. 2013 došlo ke změně dopravní obsluhy na trati č. 192 Číčenice-Týn nad Vltavou a v úseku trati č. 197 Číčenice – Vodňany ze železniční dopravy na levnější autobusovou dopravu. JIKORD zpracoval v dohodě s autobusovými dopravci dopravní koncept, který propojuje Vodňany – Číčenice – Temelín - Týn nad Vltavou a zajišťuje kvalitnější obsluhu mezilehlých obcí zároveň s návazností na dálkovou dopravu v železniční stanici Číčenice ve směru od Českých Budějovic. Převzetí dopravní obsluhy autobusy vzhledem k pečlivé přípravě a projednání proběhlo bez problémů i zásadních stížností. Pro konzultaci s veřejností se plně osvědčily webové stránky JIKORDu. Autobusový koncept zajišťuje dopravce ČSAD JIHOTRANS a.s. a dotační prostředky potřebné k jejímu zajištění představují částku 2,152 mil. Kč za rok 2014.

PÁR VĚT O NÁS

I think that education is essntial part of our life. And it's important to get all materials and help, so I go here if I have some difficulties. It's good that I can askto write me an assignment and get excellent result. In any case, I have the possibility to get new knowledge.

Jaké jsou výhody hraní v online kasinu netbet?

Jednou z hlavních výhod hraní v online kasinech, jako je NetBet, je to, že hráči mohou využívat mnohem širší nabídku her než v běžném fyzickém kasinu. NetBet nabízí hry od některých z největších a nejlepších poskytovatelů softwaru v oboru, včetně Microgaming, Playtech a IGT, takže si hráči mohou užít http://gbetcasino.loxblog.com/post/2 vše od klasických stolních her, jako je blackjack a ruleta, až po moderní video automaty se zajímavými bonusovými funkcemi.

Naším hlavním cílem je zajištění dopravní obslužnosti (DO) veřejnou dopravou
v souladu s legislativou EU, ČR a příslušnými rozhodnutími samosprávy kraje.
Jedním z cílů je příprava a postupné zavádění integrovaného dopravního systému kraje.
Při postupné realizaci také jeho organizace a řízení.
Jednou z priorit společnosti je i kontrolní činnost.
Věříme, že zde postupně naleznete veškeré informace, které budou mít souvislost s dopravní obslužností v našem kraji.

Šťastnou cestu!