PODNIKATELSKÉ VOUCHERYanotace-obloucek-jikord.jpg

PODNIKATELSKÉ VOUCHERY

DOTAČNÍ PROGRAM JIHOČESKÉHO VĚDECKO-TECHNICKÉHO PARKU

JIKORD byl úspěšný v listopadu 2014 v získání Podnikatelského voucheru - grantové podpory na podporu a rozvoj podnikatelů a organizací v Jihočeském kraji, jejímž poskytovatelem je Jihočeský vědecko-technický park. Ve spolupráci s Vysokou školou technickou a ekonomickou bude zpracována studie zaměřená na vedení autobusových turistických linek, které budou navazovat na železniční dopravu k turistickým destinacím, výsledkem je návrh možného rozvoje turistické dopravy a zatraktivnění současné nabídky železniční dopravy v regionu díky lepším návaznostem. Celková dotace činí 150 000 Kč bez DPH, podíl JIKORDu je 92 000 Kč (50 000 vyrovnání do nákladů 200 000 Kč bez DPH a 42 000 Kč DPH. Na studii se podílí studenti VŠTE, zpracovávají návrhy turistických linek, které jsou napojeny na železnici. Projekt bude dokončen k 31. 3. 2015.

anotace-obloucek-jikord.jpg

Rok 2015

JIKORD byl úspěšný také v červnu 2015 v získání Podnikatelského voucheru. Ve spolupráci s Vysokou školou technickou a ekonomickou byla naprogramována dopravní aplikace, která má za cíl aktivně zapojovat veřejnost do dopravy. Jedná se o Jihočeský cestovní deník, jehož cílem je sběr dat o pohybu obyvatel především v rámci Jihočeského kraje. Výsledky této
analýzy mohou sloužit jako podpora pro plánování nabídky veřejné dopravy. Celková dotace činila 133 100 Kč bez DPH (161 051 vč. DPH), podíl JIKORDu je 61 226 Kč vč. DPH (33 275 Kč vyrovnání do nákladů 133 100 Kč bez DPH a 27 951 Kč DPH). Projekt byl zpracován Ekonomickou laboratoří VŠTE a dodán 12. února 2016. Využití se předpokládá k zlepšení dopravního plánování, například budou zohledňovány relace, kde uživatelé vyplní, že se přepravovali osobním automobilem a na základě těchto výstupů se bude řešit možné posílení veřejné dopravy. Distribuce bude probíhat především ve spolupráci s VŠTE. Všichni zaregistrovaní uživatele na emailu budou zařazeni do slosování o volné jízdenky JIKORD plus.

PÁR VĚT O NÁS

I think that education is essntial part of our life. And it's important to get all materials and help, so I go here if I have some difficulties. It's good that I can askto write me an assignment and get excellent result. In any case, I have the possibility to get new knowledge.

Jaké jsou výhody hraní v online kasinu netbet?

Jednou z hlavních výhod hraní v online kasinech, jako je NetBet, je to, že hráči mohou využívat mnohem širší nabídku her než v běžném fyzickém kasinu. NetBet nabízí hry od některých z největších a nejlepších poskytovatelů softwaru v oboru, včetně Microgaming, Playtech a IGT, takže si hráči mohou užít http://gbetcasino.loxblog.com/post/2 vše od klasických stolních her, jako je blackjack a ruleta, až po moderní video automaty se zajímavými bonusovými funkcemi.

Naším hlavním cílem je zajištění dopravní obslužnosti (DO) veřejnou dopravou
v souladu s legislativou EU, ČR a příslušnými rozhodnutími samosprávy kraje.
Jedním z cílů je příprava a postupné zavádění integrovaného dopravního systému kraje.
Při postupné realizaci také jeho organizace a řízení.
Jednou z priorit společnosti je i kontrolní činnost.
Věříme, že zde postupně naleznete veškeré informace, které budou mít souvislost s dopravní obslužností v našem kraji.

Šťastnou cestu!