Smuteční oznámení

Přidáno: 17. srpna 2016
Zdroj: vlastní 


Oznamujeme smutnou zprávu, že nás navždy opustil náš kolega, přítel a první jednatel společnosti JIKORD, s.r.o. doc. Ing. Zdeněk Žemlička, CSc. Navzdory těžké nemoci pracoval pro společnost až do posledních chvil, výrazně se podílel svými znalostmi, zkušenostmi a praktickou činností na rozvoji veřejné dopravy v Jihočeském kraji.

Smuteční oznámení o posledním rozloučení v pátek 19. srpna 2016 ve 14:00 hodin v síni krematoria v Jindřichově Hradci zde.

parte-doc-ing-zdenek-zemlicka-csc.jpg

PÁR VĚT O NÁS

I think that education is essntial part of our life. And it's important to get all materials and help, so I go here if I have some difficulties. It's good that I can askto write me an assignment and get excellent result. In any case, I have the possibility to get new knowledge.

Jaké jsou výhody hraní v online kasinu netbet?

Jednou z hlavních výhod hraní v online kasinech, jako je NetBet, je to, že hráči mohou využívat mnohem širší nabídku her než v běžném fyzickém kasinu. NetBet nabízí hry od některých z největších a nejlepších poskytovatelů softwaru v oboru, včetně Microgaming, Playtech a IGT, takže si hráči mohou užít http://gbetcasino.loxblog.com/post/2 vše od klasických stolních her, jako je blackjack a ruleta, až po moderní video automaty se zajímavými bonusovými funkcemi.

Naším hlavním cílem je zajištění dopravní obslužnosti (DO) veřejnou dopravou
v souladu s legislativou EU, ČR a příslušnými rozhodnutími samosprávy kraje.
Jedním z cílů je příprava a postupné zavádění integrovaného dopravního systému kraje.
Při postupné realizaci také jeho organizace a řízení.
Jednou z priorit společnosti je i kontrolní činnost.
Věříme, že zde postupně naleznete veškeré informace, které budou mít souvislost s dopravní obslužností v našem kraji.

Šťastnou cestu!