Sjednocení tarifu ode dne 8. února 2020

Přidáno: 5. února 2020
Zdroj: vlastní


Vážení,

Od soboty 8. února 2020 dochází na území Jihočeského kraje ke sjednocení tarifu autobusových dopravců v závazku veřejné služby.

Do této doby jsou ceníky dopravců odlišné a častým případem je, že na stejné relaci jsou cestující přepravováni za různé ceny. Toto sjednocení cen vede k narovnání těchto odchylek. Nesporným pozitivem tak je, že napříč jižními Čechami a spoji do a z Kraje Vysočina budou cestující přepravováni na stejné trase za stejné ceny, a to bez ohledu na dopravce. Od 8. února 2020 budou tedy ceny kilometrického jízdného na území kraje shodné. Další výhodou je i to, že došlo k sjednocení cen za přepravu zavazadel nebo jízdních kol.

Tyto změny vedou k celkové přehlednosti a snadnému zapamatování si cen jízdného v celém kraji.

Ceník jízdného naleznete ZDE nebo po přesměrování stránek v pod nadpisu "Tarif". Na přesměrování klikněte ZDE.

PÁR VĚT O NÁS

I think that education is essntial part of our life. And it's important to get all materials and help, so I go here if I have some difficulties. It's good that I can askto write me an assignment and get excellent result. In any case, I have the possibility to get new knowledge.

Jaké jsou výhody hraní v online kasinu netbet?

Jednou z hlavních výhod hraní v online kasinech, jako je NetBet, je to, že hráči mohou využívat mnohem širší nabídku her než v běžném fyzickém kasinu. NetBet nabízí hry od některých z největších a nejlepších poskytovatelů softwaru v oboru, včetně Microgaming, Playtech a IGT, takže si hráči mohou užít http://gbetcasino.loxblog.com/post/2 vše od klasických stolních her, jako je blackjack a ruleta, až po moderní video automaty se zajímavými bonusovými funkcemi.

Naším hlavním cílem je zajištění dopravní obslužnosti (DO) veřejnou dopravou
v souladu s legislativou EU, ČR a příslušnými rozhodnutími samosprávy kraje.
Jedním z cílů je příprava a postupné zavádění integrovaného dopravního systému kraje.
Při postupné realizaci také jeho organizace a řízení.
Jednou z priorit společnosti je i kontrolní činnost.
Věříme, že zde postupně naleznete veškeré informace, které budou mít souvislost s dopravní obslužností v našem kraji.

Šťastnou cestu!