Omezení bezplatné přepravy občanů Ukrajiny

Оновлення умов проїзду для громадян України
Přidáno: 4. května 2022
Zdroj: vlastní


Informujeme Vás, že na základě usnesení Rady Jihočeského kraje č. 574/RK/22 ze dne 4. května 2022 bude časově omezena bezplatná přeprava cestujících ukrajinské státní příslušnosti v prostředcích veřejné dopravy na území Jihočeského kraje.
Bezplatná přeprava ve vlacích a autobusech v objednávce Jihočeského kraje bude umožněna pouze do 5 dní ode dne vydání víza dočasné ochrany, vydaného po 24. února 2022 (označení D/DO/667, 668 nebo 669). Evidence těchto cestujících bude i nadále zajištěna prostřednictvím evidenčních jízdenek.
Podmínky se srovnávají s výměrem MF č. 03/2022, s účinností od 1. dubna 2022.
Platnost tohoto usnesení je od 5. května 2022 do odvolání.


Повідомляємо, що на підставі Постанови Південночешської обласної ради № 574 / РК / 22 від 4 травня 2022 року безкоштовне перевезення пасажирів української національності у громадському транспорті Південночеського регіону буде обмежено. вчасно.
Безкоштовне перевезення в поїздах і автобусах в порядку Південночешського краю буде можливе лише протягом 5 днів з дня видачі тимчасової захисної візи, виданої після 24 лютого 2022 року (позначення D/DO/667, 668 або 669). Реєстрація цих пасажирів і надалі забезпечуватиметься за допомогою реєстраційних квитків.
Умови порівнюються з наказом Мінфіну № 03/2022, який діє з 1 квітня 2022 року.
Ця постанова діє з 5 травня 2022 року до подальшого повідомлення.

PÁR VĚT O NÁS

I think that education is essntial part of our life. And it's important to get all materials and help, so I go here if I have some difficulties. It's good that I can askto write me an assignment and get excellent result. In any case, I have the possibility to get new knowledge.

Jaké jsou výhody hraní v online kasinu netbet?

Jednou z hlavních výhod hraní v online kasinech, jako je NetBet, je to, že hráči mohou využívat mnohem širší nabídku her než v běžném fyzickém kasinu. NetBet nabízí hry od některých z největších a nejlepších poskytovatelů softwaru v oboru, včetně Microgaming, Playtech a IGT, takže si hráči mohou užít http://gbetcasino.loxblog.com/post/2 vše od klasických stolních her, jako je blackjack a ruleta, až po moderní video automaty se zajímavými bonusovými funkcemi.

Naším hlavním cílem je zajištění dopravní obslužnosti (DO) veřejnou dopravou
v souladu s legislativou EU, ČR a příslušnými rozhodnutími samosprávy kraje.
Jedním z cílů je příprava a postupné zavádění integrovaného dopravního systému kraje.
Při postupné realizaci také jeho organizace a řízení.
Jednou z priorit společnosti je i kontrolní činnost.
Věříme, že zde postupně naleznete veškeré informace, které budou mít souvislost s dopravní obslužností v našem kraji.

Šťastnou cestu!