Odložení projednávání JŘ

Přidáno: 13. března 2020
Zdroj: vlastní


V závislosti na Vládou ČR vyhlášení Nouzového stavu - 12. března 2020 a aktuálně nyní na vyhlášení karantény - 16. března 2020 se ruší projednání jízdních řádů se zástupci místních samospráv naplánované na období 16. března 2020 – 20. března 2020 v šesti lokalitách.

Nové termíny jednání a vůbec přípravy nového jízdního řádu se budou odvíjet od aktuální situace v ČR a EU, nyní je není možné stanovit. V rámci veřejné dopravy nepředpokládáme pro jízdní řád 2020/2021 zásadní koncepční změny.

Připomínky k veřejné dopravě v objednávce Jihočeského kraje (regionální autobusy, vlaky Sp a Os) lze rovněž stále zasílat prostřednictvím formuláře „Požadavek na změny ve veřejné dopravě v JčK“ dostupný na webové prezentaci společnosti JIKORD v sekci Informace pro cestující/Ke stažení nebo elektronicky na adresu , kde budou distribuovány mezi jednotlivé pracovníky.

Omlouváme se za případně vzniklé komplikace a děkujeme Vám za pochopení.

PÁR VĚT O NÁS

I think that education is essntial part of our life. And it's important to get all materials and help, so I go here if I have some difficulties. It's good that I can askto write me an assignment and get excellent result. In any case, I have the possibility to get new knowledge.

Naším hlavním cílem je zajištění dopravní obslužnosti (DO) veřejnou dopravou
v souladu s legislativou EU, ČR a příslušnými rozhodnutími samosprávy kraje.
Jedním z cílů je příprava a postupné zavádění integrovaného dopravního systému kraje.
Při postupné realizaci také jeho organizace a řízení.
Jednou z priorit společnosti je i kontrolní činnost.
Věříme, že zde postupně naleznete veškeré informace, které budou mít souvislost s dopravní obslužností v našem kraji.

NAPIŠTE NÁM DO JIKORDu

V případě otázek nebo nejasností nám neváhejte napsat.
Odpovíme Vám co nejdříve.