Návrh JŘ pro období 2022/2023

Přidáno: 13. září 2022
Zdroj: vlastní a SŽ


Informace o změnách jízdních řádů k 11. prosince 2022 – návrh jízdního řádu, vydaný 31. srpna 2022, který obsahuje vyznačené změny oproti současnému stavu s platností od 11. prosince 2022 je možné získat ZDE.

Největší změny jsou na trati č. 220, kde dochází k úpravě jízdního řádu dálkových i regionálních vlaků. Zde nejsou vyznačeny jednotlivé vlaky, jelikož změna se dotýká všech vlaků osobní dopravy na této trati. Dojde ke zrychlení dopravy a nasazení nových jednotek Regiopanter na všechny vlaky v úseku Tábor – České Budějovice a vybrané vlaky v úseku Tábor – Chotoviny.

Změny na ostatních tratích jsou barevně vyznačeny a popsány u každého vlaku:
zeleně – navýšení rozsahu,
žlutě – změna jízdního řádu bez změny rozsahu dopravy,
červeně – redukce rozsahu.

Přidáno: 13. září 2022
Zdroj: vlastní a SŽ

---------------------------------------------------------------------------

K připomínkování zde byl dne 20. června 2022 zveřejněn návrh jízdního řádu pro období 2022/2023, který oproti návrhu předpokládal následující změny:

1) úprava odjezdů posledních vlaků z Českých Budějovic do všech směrů tak, aby navazovaly na R733 s příjezdem ve 22:51, odjezd vlaků do Strakonic, Tábora, Českých Velenic, Horního Dvořiště a Kájova o cca 5 min později,
2) bude prověřována úprava vybraných ranních vlaků na tratích 200 a 203,
3) na vybrané expresní vlaky Praha - Linz dojde k zajištění přípojů ve směru České Budějovice - Chotoviny a zpět,
4) v rámci zpracování dojde k nepatrným (minutovým) úpravám jednotlivých vlaků do finálního jízdního řádu či úpravě negativních značek (chybně je uvedena poznámka na trati 194 u vlaku 8111 (na trati 197 je správně), všechny vlaky nebudou obsluhovat zastávku Přísečná z důvodu velmi nízké vytíženosti. Možnost využít autobusové linky 510, 511, 513 a 514.

K uvedenému návrhu bylo možné zasílat připomínky do 10. 7. 2022 na adresu .

Přidáno: 20. června 2022
Zdroj: vlastní a SŽ

PÁR VĚT O NÁS

I think that education is essntial part of our life. And it's important to get all materials and help, so I go here if I have some difficulties. It's good that I can askto write me an assignment and get excellent result. In any case, I have the possibility to get new knowledge.

Jaké jsou výhody hraní v online kasinu netbet?

Jednou z hlavních výhod hraní v online kasinech, jako je NetBet, je to, že hráči mohou využívat mnohem širší nabídku her než v běžném fyzickém kasinu. NetBet nabízí hry od některých z největších a nejlepších poskytovatelů softwaru v oboru, včetně Microgaming, Playtech a IGT, takže si hráči mohou užít http://gbetcasino.loxblog.com/post/2 vše od klasických stolních her, jako je blackjack a ruleta, až po moderní video automaty se zajímavými bonusovými funkcemi.

Naším hlavním cílem je zajištění dopravní obslužnosti (DO) veřejnou dopravou
v souladu s legislativou EU, ČR a příslušnými rozhodnutími samosprávy kraje.
Jedním z cílů je příprava a postupné zavádění integrovaného dopravního systému kraje.
Při postupné realizaci také jeho organizace a řízení.
Jednou z priorit společnosti je i kontrolní činnost.
Věříme, že zde postupně naleznete veškeré informace, které budou mít souvislost s dopravní obslužností v našem kraji.

Šťastnou cestu!