DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ V AUTOBUSOVÉ A ŽELEZNIČNÍ DOPRAVĚ

Přidáno: 29.06.2023
Zdroj: vlastní


Vážení cestující,

Jihočeský kraj přináší nové zrychlené spojení v relaci České Budějovice – Volary, které doplní stávající vlaky, jenž byly zpomaleny z důvodu nevyhovujícího stavu infrastruktury Správy železnic s.o.

Bude se jednat o dva páry posilových autobusových spojů, které zajistí přestupy v Českých Budějovicích mezi regionálním spojením a vlaky dálkové dopravy. Zaručí požadovaný komfort cestování pro místní obyvatele i pro návštěvníky šumavské části Jihočeského kraje. Autobusy budou přepravovat jízdní kola (budou doplněny o cyklopřívěs). Pojedou každý den od 1. 7. do 3. 9. 2023 v 8:15 a 10:45 hod z Českých Budějovic a zpět přijedou do Českých Budějovic v 15:45 a 17:35. hod. k odjezdům vlaků dálkové a meziregionální dopravy ve směrech Linz, České Velenice/Vídeň, Brno, Plzeň a Praha.

Autobusy budou zrychlené, obslouží nejdůležitější vlakové stanice a zastávky.
Budou odjíždět z následujících míst:
České Budějovice – před nádražní budovou (vpravo zastávky NAD)
Český Krumlov – železniční stanice
Černá v Pošumaví, náves - zastávka autobusu
Černá v Pošumaví – před nádražní budovou
Horní Planá – před nádražní budovou
Nová Pec – před nádražní budovou
Želnava – zastávka autobusu (pouze vybrané spoje)
Želnava, Záhvozdí – zastávka autobusu (pouze vybrané spoje)
Nová Pec, Pěkná – zastávka autobusu
Volary – před nádražní budovou.

!!! V autobusech bude platit Tarif a Smluvní přepravní podmínky dopravce GW Train Regio a. s., Jihočeská krajská jízdenka JIKORD plus a JIKORD plus Bavorsko, dále jízdenky Systému jednotného tarifu – nabídka „One ticket".

Jízdní řády budou vyvěšeny ve všech stanicích a zastávkách tratí č. 194 a 197 v relaci České Budějovice – Volary a náhradních autobusových zastávkách této linky.

Souhrnný jízdní řád vlaků a autobusů naleznete ZDE.

PÁR VĚT O NÁS

I think that education is essntial part of our life. And it's important to get all materials and help, so I go here if I have some difficulties. It's good that I can askto write me an assignment and get excellent result. In any case, I have the possibility to get new knowledge.

Jaké jsou výhody hraní v online kasinu netbet?

Jednou z hlavních výhod hraní v online kasinech, jako je NetBet, je to, že hráči mohou využívat mnohem širší nabídku her než v běžném fyzickém kasinu. NetBet nabízí hry od některých z největších a nejlepších poskytovatelů softwaru v oboru, včetně Microgaming, Playtech a IGT, takže si hráči mohou užít http://gbetcasino.loxblog.com/post/2 vše od klasických stolních her, jako je blackjack a ruleta, až po moderní video automaty se zajímavými bonusovými funkcemi.

Naším hlavním cílem je zajištění dopravní obslužnosti (DO) veřejnou dopravou
v souladu s legislativou EU, ČR a příslušnými rozhodnutími samosprávy kraje.
Jedním z cílů je příprava a postupné zavádění integrovaného dopravního systému kraje.
Při postupné realizaci také jeho organizace a řízení.
Jednou z priorit společnosti je i kontrolní činnost.
Věříme, že zde postupně naleznete veškeré informace, které budou mít souvislost s dopravní obslužností v našem kraji.

Šťastnou cestu!