Multimodální plánovače- diskuze Evropské komise

Vážení,

v souvislosti s návrhem usnesení Evropského parlamentu, které se týká Integrovaných systémů pro prodej jízdenek na multimodální cesty se na nás obrátila Česká asociace organizátorů veřejné dopravy (ČAOVD) s žádostí o součinnost. Evropská komise si dělá průzkum v oblasti multimodálních plánovačů a ČAOVD považuje za vhodné, aby se do této aktivity zapojilo co nejvíce relevantních subjektů v ČR tím, že na stránkách: http://ec.europa.eu/transport/themes/its/consultations/2015-its-mmtips_en.htm vyplní dotazník. Cílem by mělo být prezentovat, co je v této oblasti v ČR hotové a co tedy Evropa může převzít, případně na co může navázat.

Dotazník je možné vyplnit i v českém jazyce, a to až do 24. 11. 2015. Vyplňuje se přímo do anglického formuláře na výše uvedené internetové adrese – modrý odkaz. Pro usnadnění Vaší práce si dovolujeme připojit orientační český překlad příslušného dotazníku, který získáte kliknutím ZDE.

Za spolupráci předem děkujeme.

PÁR VĚT O NÁS

Naším hlavním cílem je zajištění dopravní obslužnosti (DO) veřejnou dopravou v souladu s legislativou EU, ČR a příslušnými rozhodnutími samosprávy kraje.
Jedním z cílů je příprava a postupné zavádění integrovaného dopravního systému kraje. Při postupné realizaci také jeho organizace a řízení.
Jednou z priorit společnosti je i kontrolní činnost.
Věříme, že zde postupně naleznete veškeré informace, které budou mít souvislost s dopravní obslužností v našem kraji.